Lekarze Dietetyk dziecięcy

dr n. med. Ewa Zygmanowska

Centrum Dietetyki Dietican
Al. Wilanowska 43d
02-765 Warszawa

Wizytę u Pani dietetyk oceniam bardzo pozytywnie.Jestem osobą zdrową,celem wizyty było skuteczne wyjście z diety. Pani Ewa przeanalizowała mój aktualny plan żywienia przeliczyła składniki odżywcze i dała wskazówki co do ich proporcji w diecie. Otrzymałam wytyczne jak mam zwiększać kaloryczność posiłków oraz szczegółowe informacje dopasowane do mojej sytuacji dotyczącej zasad zdrowego odżywiania i stylu życia. Wizyta odbyła się w przyjemnej, przyjaznej atmosferze i była bardzo komfortowa.
Opinia dodana przez: Anna

mgr Joanna Zimna

Specjalistyczny Gabinet Lekarski
Strzelecka 48 b
Poznań

Pani Asia to bardzo miła osoba. Dzięki profesjonalnej usłudze schudłam 15kg w 4 miesiące. Dieta była ubrana w smaczne i sycące posiłki. Choruje na niedoczynność tarczycy i insulinooporność więc moje wcześniejsze próby odchudzania na własną rękę nie przynosiły skutku. Poleca panią Asię jako bardzo dobrego specjalistę.
Opinia dodana przez: Katarzyna

Łukasz Fudala

Harmonia Ciała
30-347 Kraków

Postanowiłem napisać opnie w tym miejscu, bo mogę dzięki temu pomóc innym. Sam trafiłem do p. Łukasza właśnie dzięki takiemu rankingowi. I naprawdę jestem za to wdzięczny! Dzięki jego pomocy znów zaczynam się cieszyć życiem, a przede wszystkim lepszym zdrowiem. Moja historia jest dość prosta: poświęcałem się bez reszty robieniu kariery(stres, brak czasu na regularne jedzenie, siedzący tryb życia), ani się obejrzałem skończyłem 40-tkę...I nagle zaczęły się problemy ze zdrowiem. ...

Dariusz Mączka

BĘDZIN
42-500 Będzin

JESTEM BARDZO ZADOWOLONA Z PORAD TEGO PANA , POTRAFI WNIKLIWIE WYTYCZYĆ DROGĘ ZWIĄZANĄ Z DIETĄ , DIETĘ STOSUJĘ JUŻ OK 3 MIESIĘCY , SCHUDŁAM I CO NAJWAŻNIEJSZE , USTABILIZOWAŁA MI SIĘ CUKRZYCA A OTŁUSZCZENIE WĄTROBY ZROBIŁO SIĘ MNIEJSZE , SUPER SPRAWA JEŚLI CHODZI O DIETĘ MIŁY KONTAK I ZAWSZE MOGĘ LICZYĆ NA WSPARCIE DIETETYKA W SPRAWACH KRYZYSOWYCH. OBY TAK DALEJ PRANIE DARKU

mgr Alicja Kalińska

Dietetyk, Dietetyk dziecięcy

Mokotowskie Centrum Medyczne Wiktorska
ul. Wiktorska 67 lok 2
02-582 Warszawa

Witam Trafiłam do Pani Ali z polecenia koleżanki. Jestem bardzo zadowolona ze współpracy i na pewno nie mam wątpliwości co do jej kompetencji. Odkąd jestem pod opieką Pani Ali udało mi się zrzucić 10 kilo i jeszcze 6 kg przede mną, ale utrata wagi w tym przypadku jest przyjemnością, nie czuję głodu, poznałam zupełnie nowe smaki i wiem, że można jeść nie tylko dobrze, ale jednocześnie zdrowo. Gorąco polecam.
Opinia dodana przez: Waleria

Monika Baranowska

Poradnia VitaClinic-Centrum Żywienia i Terapii Nadwagi
62-800 Wojciechówka

Serdecznie polecam Panią Monikę wszystkim! jest świetnym lekarzem, super kontakt z pacjentem, diety są kolorowe, smaczne, a dieta działa. dzięki Pani Monice odniosłam już pierwszy sukces, 7kg mniej, będę dalej walczyć! :)
Opinia dodana przez: Weronika

mgr Aneta Tomczak

Poradnia Żywienia Człowieka
Wolsztyn

Dzięki Pani Anecie schudłam od listopada 12 kg, czuję się świetnie, wyniki mam rewelacyjne. Babka zna się na tym co robi,jestem zadowolona, bo poza odchudzaniem robię też badania, żeby mieć pewność, że odchudzam się zdrowo. Byłam już o kilku dietetyków, ale ten jest najlepszy. Polecam z czystym sercem.

mgr Lidia Trawińska

VIMED
Czerniowiecka 9
02-758 Warszawa

Nie polecam kliniki Vimed! Od ponad trzech tygodni czekam na zwrot niewykorzystanych środków - 3000zł. Specjalne nie odbieranie telefonu ode mnie, a gdy już odbiorą to nikt nic nie wie, niby z „zarządem ” nie ma kontaktu od kilku dni! Śmiech na sali! Wcześniej wykupowałam kod metaboliczny 200 i byłam pod okiem Pani Lidii. Moim celem było schudnięcie, dieta którą mi zalecono była bardzo niskokaloryczna. Na śniadanie 120g owoców, na ...
Opinia dodana przez: Julia

mgr Olga Rudzka

Harmonia Ciała Konsultacje Dietetyczne
Wadowicka 3/205
30-347 Kraków

Bardzo jestem zadowolona z usług, które zaoferowała mi Pani dietetyk. W sumie trafiłam przypadkiem na ten gabinet, ale wiem też, że był to dobry wybór. Podeszłam sceptycznie jak do każdej kolejnej próby odchudzania, ale zostałam miło zaskoczona, bo mogłam jeść normalne jedzenie dostępne w sklepach. Żadnych cudów tylko po prostu zwykłe posiłki, które mogłam zrobić sama w krótkim czasie. No i co ważne dla mnie, wcale się nie głodziłam, a ...

Monika Pietrowska

Dietetyk

Przychodnia Specjalistyczna Nr 6 przy KWK "Sośnica"
ulica Błonie 3
44-103 Gliwice

Jestem klientem Pani Moniki od 4-go lutego 2014 i schudłem 8 kg. Dieta jest wyśmienita, nie spodziewałem się że podczas odchudzania tyle się zjada a waga spada. Polecam Panią Monikę wszystkim którzy chcą poprawić swój wygląd, samopoczucie i przede wszystkim zdrowo żyć. Pełen profesjonalizm i niewiarygodne podejście do pacjenta.
Opinia dodana przez: Michał

mgr Marta Gołąb

Dietetyk dziecięcy, Psycholog

Gabinet Psychodietetyczny NeuroSlim
Lublin, ul. Głęboka 29 lok. 6
20-612 Lublin

Niestety, na mnie metoda pani Gołąb nie podziała. Mam niedoczynność tarczycy i wiedziałam od początku, że walka będzie trudna. Pani Gołąb ułożyła mi dietę, zaleciła ćwiczenia i trzymałam się tego w 200%, bo byłam bardzo zdeterminowana, żeby schudnąć. Niestety, po dwóch miesiącach nie było efektów. Dostałam od pani Gołąb nową dietę, która na pierwszy rzut oka nie różniła się zbyt wiele od poprzedniej. Dodatkowo pani Gołąb nie posłuchała moich sugestii, ...

Alicja Przybylak

Nasz Lekarz
14-500 Braniewo

Bardzo uprzejma i miła pani dietetyk. Bardzo pomogła mi zdrowo schudnąć. Ceny usług pani Alicji są według mnie przystępne. Zatem gorąco polecam.

mgr Małgorzata Budnikowska

ul. źródlana 11a
Poznań

Witam! Przez 0.5 roku chodziłam do Pani Małgosi. Dieta co miesiąc nowa, przesyłana na e-mail, rozpisana dokładnie dla mnie. Pani Małgosia to świetny dietetyk, jednak mam zastrzeżenia, nie traktuje poważnie swoich pacjentów, zapominając o nich i tym bardzo straciła w moich oczach. Brak kontaktu ze strony dr. Budnikowskiej, zaskutkował tym, że zrezygnowałam z jej usług i znalazłam innego dietetyka. Nie mam jednak do niej żalu, dietetykiem jest na prawdę dobrym!

mgr Mariusz Krawczewski

Dietetyk, Psycholog

Mago
Lwowska
Warszawa

Od jakiegos czasu przechodze psychoterapie u tego lekarza i widze bardzo pozytywne zmiany. Wydaje sie ze wie co robi. Jestem ciekawa czy zmiany sie utrwala, ale jestem dobrej mysli. Poza tym dobry, cieply czlowiek do ktorego wracam z nadzieja na trwala zmiane.

Marta Łazarska

Gabinet Psychodietetyczny NeuroSlim
Lublin, ul. Głęboka 29 lok. 6
20-612 Lublin

Pani Marta prowadzi odchudzanie. Nie naciąga na jakieś specyfiki, nie bierze dużo pieniędzy za prace jaką robi z Pacjentem. Mi bardzo pomaga, bo pracujemy nadal. Ale wiem, że niektórym nie odpowiada, że nie ma gabinetu i wizyty odbywają się w mieszkaniu pacjenta.

Angelika Frączek

Dietetyk Angelika Frączek
ul. Kilińskiego 3a
43-200 Pszczyna

Wspaniała Pani Dietetyk!Moje Kg w końcu zaczęły spadać w dół- to dzięki indywidualnej diecie- dzięki której nie czuję się głodny, jest smaczna i niezbyt skomplikowana. Pani Angelika zawsze pomocna, życzliwa, bez problemu odpowiada na pytania- nawet po wizycie- zawsze służy radą. W końcu wiem co i jak- no i o co chodzi z tą dietą, żeby było dobrze :)) i dla mojego zdrowia i mojej wagi :))
Bardzo kompleksowe podejście do pacjenta, fachowe doradztwo w zakresie żywienia. Polecam panią doktor.
Opinia dodana przez: Marta

lekarz Elżbieta Kiryluk-Gojło

Dietetyk, Lekarz rodzinny

Gabinet Dietetyczny VICTUS-MED
Mielczarskiego 1a/26
11-400 Kętrzyn

A ja posłuchałem rad Pani doktor i schudłem 20 kg. Ja zrozumiałem, co mi doktor tłumaczyła jeżeli chodzi o odżywianie. Zmieniłem swoje nawyki żywieniowe i nie tyję.

Edyta Dulnik

Dietetyk

Gabinet Konsultacji Dietetycznych "Kaloria"
Kielce

Namiar do Pani Dietetyk otrzymałam dawno temu od koleżanki patrząc z podziwem na efekty jakie osiągnęła przy współpracy z Panią Edytą. Obawiałam się, że nie dam rady przyznać się do sposobu mojego odżywania się, serwując sobie paczki czipsów i innych przekąsek. Po pierwsze pani otwarła mi oczy i pomogła zmienić nastawienie do jedzenia, uregulować rytm dnia, a także ja nauczyłam się gotować wiele rzeczy :) Jadłospisy są proste, a ja ...
Opinia dodana przez: Ania

lekarz Agnieszka Grzebyk-Arendarczyk

Profesorskie Centrum Medyczne OPTIMUM
ul.Szybka 5 C
50-421 Wrocław

Piszę w imieniu pacjentki, która przyszła do mnie po zastosowanej przez Panią "diety" na Candidę. Co za absurd... Wypisany jadłospis jeszcze większy absurd, a wszystko to zwieńczyła cena wizyty pół tysiąca za taką ściemę. Chętnie zobaczę Pani dyplom ze studiów dietetycznych, jeśli w ogóle posiada Pani takowy... Pomijam że sama pacjentka była niezadowolona z konsultacji, z jadłospisu i z poświęconej przez Panią uwagi...
Opinia dodana przez: Agnieszka